- -€ 40,00
(€ 641,42 Par litre)
Deze 25 Year Old versterkt Singletons kenmerkende levendigheid, in een harmonie van exotische, volle fruitige noten gesmeed door onze Trinity Harmony filosofie.
De Singletons zijn pioniers op het gebied van scotches voor fijnproevers. Een whisky die gemaakt is met de unieke ambitie om de smaakpapillen te verwennen.
smaakpapillen te prikkelen en een decadente drinkervaring te creëren door vele mogelijkheden te verkennen en grenzen te verleggen in ons streven naar whisky's met een uitzonderlijke smaak, diepte en rijkdom.
In de naam van uitmuntende smaak doen we de dingen 'The Singleton Way'. Met smaak in ons achterhoofd werken we onze whisky's langzaam tot in de perfectie af en experimenteren we met de verschillende invloeden van het vatmaken, waaronder rijping, kuipen en kruiden, allemaal geleid door de buitengewone expertise van onze Malt Master, Maureen Robinson.
Ons Prestige-assortiment is een voorbeeld van de ongeëvenaarde rijkdom van slow making, met vaten die zorgvuldig door Maureen Robinson zijn geselecteerd uit de reserve en die zijn gekozen vanwege hun uitzonderlijke kwaliteit, rijkdom en diepte.
Voor alle producten die op afstand worden verkocht, geldt een herroepingsrecht: voor terugbetaling volstaat het om het product (indien mogelijk) binnen 14 dagen in de originele verpakking terug te sturen.
Tabaksproducten, Geen verkoop op afstand alleen bij Au plaisir de vivre
Herroepingsrecht: de consument heeft het recht aan de verkoper mee te delen dat hij/zij afziet van de aankoop, zonder betaling van een boete en zonder opgave van motief binnen veertien dagen na ontvangst van de bestelling.
2 jaar wettelijke garantie: Geldig voor goederen met uitzondering van snel bederfelijke producten.