Lolita Lempicka navullingen voor auto verstuiver
search
  • Lolita Lempicka navullingen voor auto verstuiver
  • Lolita Lempicka navullingen voor auto verstuiver

Lolita Lempicka navullingen voor auto verstuiver

€ 11,20
Inclusief belasting

Voor een heerlijk geurende reis terug naar de kindertijd. Maison Berger Paris creëerde deze unieke navullingen in samenwerking met Lolita Lempicka.

Aantal
Laatste items in voorraad

Lolita Lempicka Car Diffuser Refills zijn Maison Berger Paris's herinterpretatie van de iconische lichaamsparfum “Mon Premier Parfum”. Zoethout onthult zijn gourmandnoten, zowel kruidig als houtachtig. In combinatie met de aroma's van steranijs en klimopbladeren met hun vlucht van groene noten, begint je olfactorische reis intens. Viooltjesblad en iris maken in al hun eenvoud een hartstochtelijke, bloemige verklaring van vrouwelijkheid af met hun poederachtige facet. Kers voegt ook een vleugje zomer toe aan de compositie. Tenslotte komt sensualiteit met de chypre, harsachtige noten van cistus labdanum en romig hout, de zoete, gourmand noten van karamel en de amandelachtige noten van tonkaboon. Deze Lolita Lempicka Car Diffuser Navullingen nemen je mee naar de grens tussen kindertijd en volwassenheid. Ontdek de volledige Lolita Lempicka collectie, inclusief de sublieme auto diffusers!

3804
1 Item

Je bent misschien ook geïnteresseerd in

  • Alle producten die op afstand worden verkocht, profiteren van onze ' tevreden of terugbetaalde ' garantie: om de restitutie te krijgen, moet u het product binnen 14 dagen aan ons retourneren in de originele verpakking.
Tabaksproduct, verkoop op afstand alleen bij Au plaisir de vivre Alle producten die op afstand worden verkocht, profiteren van onze ' tevreden of terugbetaalde ' garantie: om de restitutie te krijgen, moet u het product binnen 14 dagen aan ons retourneren in de originele verpakking. Tabaksproduct, verkoop op afstand alleen bij Au plaisir de vivre
  • In het kader van de verkoop op afstand aan consumenten binnen de werkingssfeer van het Wetboek van economisch recht (Short: CDE), heeft de consument het recht de verkoper ervan op de hoogte te stellen dat hij de aankoop vergaat, zonder boete en zonder opgave van reden, in de veertien dagen vanaf de In het kader van de verkoop op afstand aan consumenten binnen de werkingssfeer van het Wetboek van economisch recht (Short: CDE), heeft de consument het recht de verkoper ervan op de hoogte te stellen dat hij de aankoop vergaat, zonder boete en zonder opgave van reden, in de veertien dagen vanaf de
  • Terug:
S.R.L. Shop Night and Day doet zijn best om al zijn klanten tevreden te stellen. Als u suggesties of klachten heeft, laat het ons dan weten per e-mail en we zullen zo snel mogelijk reageren. Niet-bederfelijke producten kunnen binnen 14 dagen worden geretourneerd. Terug: S.R.L. Shop Night and Day doet zijn best om al zijn klanten tevreden te stellen. Als u suggesties of klachten heeft, laat het ons dan weten per e-mail en we zullen zo snel mogelijk reageren. Niet-bederfelijke producten kunnen binnen 14 dagen worden geretourneerd.