- Nieuw
(€ 16,00 /L)
Le Fruit de MONIN Mandarine biedt niet alleen een origineel alternatief voor limonade, maar zal je ook verrassen in je smoothies, frappés, ijsthee of Moscow Mules.
Le Fruit de MONIN Mandarine biedt niet alleen een origineel alternatief voor limonade, maar zal u ook verrassen in uw smoothies, frappés, ijsthee of Moscow Mules.
Houdbaarheidsdatum - Bewaarvoorwaarden
Minimale houdbaarheid tussen 6 en 24 maanden vóór opening en 1 maand na opening. Bewaren op een schone, droge en koele plaats.
INGREDIËNTEN
Suiker, water, mandarijnsap, mandarijnvruchtvlees, geconcentreerd mandarijnsap, zuurteregelaars: citroenzuur, natriumcitraat, natuurlijk aroma, verdikkingsmiddel: pectine, conserveermiddel: kaliumsorbaat, extracten van wortel en pompoen. Bevat het equivalent van 50% mandarijn.
VOEDINGSWAARDEN
Per 100 ml
Energie (kJ/kcal) 1336/316
Vet (g) 0
waarvan verzadigde vetzuren (g) 0
Koolhydraten (g) 76,1
waarvan suikers (g) 76,1
Eiwitten (g) 0,4
Zout (g) 0,37
Voor alle producten die op afstand worden verkocht, geldt een herroepingsrecht: voor terugbetaling volstaat het om het product (indien mogelijk) binnen 14 dagen in de originele verpakking terug te sturen.
Tabaksproducten, Geen verkoop op afstand alleen bij Au plaisir de vivre
Herroepingsrecht: de consument heeft het recht aan de verkoper mee te delen dat hij/zij afziet van de aankoop, zonder betaling van een boete en zonder opgave van motief binnen veertien dagen na ontvangst van de bestelling.
2 jaar wettelijke garantie: Geldig voor goederen met uitzondering van snel bederfelijke producten.